Obchod

Řadit dle: Nově vloženo

 12.1.2018

nabídka

Prodejna Jednoty COOP ve Hřebči přijme na výpomoc prodavačku/brigádnici. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení. Vhodné pro důchodkyně, ženy na mateřské dovolené. Bližší informace na tel. nebo u vedoucí prodejny.

 12.1.2018

nabídka

Hledáme právě Vás - prodavačku za pult do prodejny potravin a lahůdek do pracovního poměru do našeho kolektivu.

 12.1.2018

nabídka

Přijmeme prodavačku do prodejny potravin v centru Kladna. Ranní/odpolední směny, práce v malém kolektivu. Dobré ohodnocení.

 12.1.2018

nabídka

Přijmeme prodavače do prodejny Instalatérství Střebák v Kladně. Ihned.

 12.1.2018

nabídka

Do zavedeného řeznictví v Kladně Kročehlavech přijmeme ihned prodavačku/-če. Požadujeme: praxi v oboru, spolehlivost, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík. Nabízíme práci v příjemném prostředí, odpovídající platové ohodnocení, stravenky, možnost odkupu zboží za zvýhodněné ceny.

 12.1.2018

nabídka

Přijmeme prodavačku na plný úvazek do prodejny pečiva v Kladně, na náměstí starosty Pavla, nástup ihned, více informací na uvedeném telefonu.

 12.1.2018

nabídka

Přijmeme prodavačku do krámku s italskými surovinami. Nově otevřen v Pizza Coloseum. Více informací na uvedeném telefonu nebo přímo na provozovně.

 12.1.2018

nabídka

Přijmu prodavačku pro prodej lahůdek v Kladně. Nástup ihned.

 12.1.2018

nabídka

MÜPRO CZ s. r. o. se sídlem v Jenči hledá pro okamžitý nástup do volného prodejního regionu na pozici Obchodně-technický manažer/manažerka Střední Čechy. Nástup možný ihned.

 12.1.2018

nabídka

Obchod s potravinami Náš Grunt v centru Kladna nabízí brigádu na odpoledne dle dohody, studující, maminky na MD.

 12.1.2018

nabídka

Přijmeme prodavače/ prodavačku do prodejního skladu papíru v Kladně Dubí. Pracovní doba po-pá 7-15 hod.

 12.1.2018

nabídka

Hledáme nové kolegyně na pozici pokladní a obsluha bistra do směnového provozu pro čerpací stanici SHELL v lokalitě letiště Praha - Ruzyně. Nabízíme: platové ohodnocení dle motivačních schémat, zajímavé individuální finanční bonusy. Požadujeme: odpovědnost, příjemné vystupování s orientací na zákazníka. Profesní životopis e-mailem. Nástup možný ihned.


    hledání