Knihy, časopisy, obrazy

Řadit dle: Nově vloženo

 16.10.2018

nabídka

Různé časopisy za poslední období, Čas pro hvězdy, Pestrý svět, Na kafíčko, Osudy slavných, Moje štastná hvězda, Rytmus života apod.

 16.10.2018

nabídka

Kniha Arnold Schwarzenegger, Encyklopedie moderní kulturistiky.

 16.10.2018

nabídka

Knihy: Marco polo Egypt, Bedekr Egypt, Dr. House, Knihkupec, Do vody, Obr dobr, Kajínek, Příběh lvice Elzy, Zoufalé manželky, Turecko - Středomoří, Kréta, Gumičkování, Radovan Krejčíř, Radovan Krejčíř Odhalení, Velkoobsažný snář. Pouze osobní předání na Kladně. Cena dohodou.

 16.10.2018

nabídka

Cca 20 ks obrazů, originály oleje, pastely a akvarely, různé náměty, vesměs krajinky. Signované od kvalitních malířů, rámované, některé paspartované, pěkné a zachovalé rámy. Cena jednotlivých obrazů podle dohody. Přivezu, nebo podle dohody.

 16.10.2018

poptávka

Hledám a poptávám staré fotografie bývalých prezidentů ČSR a ČSSR K. Gottwalda, A. Zápotockého, A Novotného, L. Svobody a G. Husáka. Jedná se o obrazy, které byly v každé kanceláři a ve školních a třídách. Dnes budou nejspíš na půdách škol a organizací. Přijedu Kl, RA, BE či LN.

 16.10.2018

nabídka

Asi 50 ks různých odborných knih, převážně o starožitnostech, zbraních, vyznamenáních, špercích a další publikace a lexikony. Mimo jiné Umělecké památky Čech 3 díly, Akademia Praha, tato kniha se nevydává. Je to unikát. Pošlete SMS, já se ozvu.


  • 1

    hledání