NATIVEL J. Dundra 408, 273 03 Stochov

NATIVEL
J. Dundra 408, 273 03 Stochov
Naše společnost vyrábí již přes 20 let plastové výrobky
pro různá průmyslová odvětví. Jsme certifikováni podle ISO 9001.
Před časem došlo k rozšíření výrobního portfolia o díly
pro oblasti potravinářského průmyslu a zdravotnictví.
Tato výroba rychle roste.
HLEDÁME DO PRACOVNÍHO POMĚRU ZAMĚSTNANCE na pozici OPERÁTOR
práce je vhodná především pro muže, zájemce zaučíme.
Požadavky: Základní vzdělání/SO bez maturity, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
Pracovní náplň: Práce u vstřikolisů - vkládání komponentů
Nabízíme: Práci v přátelském prostředí, zázemí stabilní společnosti, solidní pracovní ohodnocení, smlouva na HPP.
Benefity - 13. plat, stravenky, příspěvek zaměstnavatele
na penzijní připojištění.
Zájemci hlaste se na telefonním čísle:
312 818 024 či 312 651 005.
Svůj životopis zašlete na e-mail: b.blazkova@nativel.cz

Kategorie: Dělnické profese

Typ inzerátu: nabídka
Telefon: 312 818 024

 Datum zveřejnění:

15. 5. 2020 14:44